Czy chcesz zrealizować swoje marzenie, finansując je ze społecznością?

Poznaj 4 kroki skutecznej kampanii crowdfundingowej.

A gdy spytam Cię: „dlaczego nie realizujesz swoich celów i marzeń?”, to co mi odpowiesz? 

Gdy zadaję to pytanie na warsztatach, najczęściej słyszę: to wszystko przez strach, szczególnie przed tym, co powiedzą inni, brak gotowości, motywacji, czasu i oczywiście pieniędzy.

Brak środków to powód, który najmocniej powstrzymuje nas przed działaniem. Przez niego nie wydajemy naszych książek, nie otwieramy wymarzonych kawiarni, nie wyjeżdżamy w podróż dookoła świata (tu wstaw jakiekolwiek Twoje marzenie).

Z pomocą przychodzi finansowanie społecznościowe (crowdfunding). Już dziś możesz sfinansować cele razem z Twoim tłumem!

Uwaga! Książka wyzwala chęć działania! 

Możesz nadal marzyć i szukać inspiracji w Internecie.

lub

Możesz zrealizować swoją kampanię crowdfundingową, krok po kroku, i spełnić marzenie finansując je ze społecznością. 

Joanna-Tor-Gazda2
„Przetestowałam na własnym projekcie, że [Agnieszki] podpowiedzi działają.”
Kobieta z tłumu, to książka jedyna w swoim rodzaju. Przeczytałam ją z przyjemnością i wypiekami na policzkach. Słyszałam wcześniej o crowdfundingu, ale nie miałam okazji przeczytać tak praktycznego przewodnika.

Agnieszka wyjaśnia i odczarowuje mity związane z tym tematem. Pomaga też zebrać myśli i pokazuje praktyczną ścieżkę, którą mogę podążać tworząc swój projekt. Opisuje zrealizowane projekty, w których brała udział. Szczerze pisze o błędach i problemach, które możemy spotkać w trakcie realizacji projektu.

Stworzyła także zeszyt ćwiczeń, w którym możesz krok po kroku budować strategię i opisywać kolejne etapy realizacji projektu.

Jeżeli chcesz poznać crowdfunding od podszewki… Jeżeli chcesz stworzyć swój projekt, ale nie masz pojęcia od czego zacząć i nie chcesz się po drodze zniechęcić do działania, to przeczytaj książkę Agnieszki. Gorąco polecam. Przetestowałam na własnym projekcie, że jej podpowiedzi działają. 
Przewodniczka po świecie stylu i Slow Fashion

Wybierz e‑book lub wersję papierową. Jak wolisz!

Co znajdziesz w tej książce?

Projekt „Kobieta z tłumu” to coś więcej niż finansowanie społecznościowe

„Czas czytania: 4h.”
Książkę czyta się tak, jak rozmawia z Tobą – mega przyjemność, wartość i przemyślenia. Dziękuję!
Kaśka
„Podczas czytania mam wrażenie, że mówisz do mnie.”
To taka intymna relacja. Niezwykły efekt.
Anna
„Agnieszko, wielkie dziękuję.”
Właśnie przeczytałam i odłożyłam Kobietę z tłumu tak, by była zawsze na widoku, by nie dała mi zapomnieć o tym , że trzeba zrobić pierwszy krok i kolejne, by spełniać swoje marzenia.
Ewa

Redaktor Naczelna Kinga Rak (Twarda Oprawa) o książce

Dla kogo jest ta książka?

Dla kogo nie jest ta książka?

A kto w ogóle napisał tę książkę?

Nazywam się Agnieszka Płoska i uczę, jak realizować kampanie crowdfundingowe.

Jestem kreatorką i inspiratorką. Patrzę na życie z uważnością, wierzę w niemożliwe. Od 2009 roku zajmuję się alternatywnym finansowaniem przedsięwzięć. Doradziłam blisko 150 projektodawcom. Realizowałam kampanie, które osiągały łącznie ponad 100 tys. zł rocznie. 
Anna-Maria Wisniewska
„Wydałam swoją książkę wykorzystując coraz popularniejszy crowdfunding.”
I nie wiem, jakbym sobie poradziła, gdyby nie rady Agnieszki, które były bardzo pomocne, merytoryczne, ciekawe i zaoszczędzające mnóstwa czasu! Dzięki Aga, że ze mną wtedy byłaś.
trener, doradca, autorka książki „Twój wizerunek w social media”
Dorota Sumiła
„Crowdfunding umożliwił mi zrealizowanie swojego marzenia, stworzenie książki z zabawami dla dzieci.”
Ale nie byłoby to możliwe bez Agnieszki, która wprowadziła mnie w jego świat. To osoba pełna profesjonalizmu oraz empatii. Zaangażowana w swoją pracę i marzenia innych ludzi. 🥰 Motywująca do działania i wspierająca na każdym kroku kampanii. 😎💪
Książka marzeniami pisana

Partnerzy, którzy uwierzyli w projekt „Kobieta z Tłumu”

soroptimist
DigitalGirls-logo-fiolet-DOBRE!
startooy logo
crowd.academy
logo
lider-z-sercem_logo01
up foundation
logoTwardaOprawa
logo_TAK

Wybierz swoją wersję książki „Kobieta z Tłumu”

Książka w wersji papierowej

+ zeszyt ćwiczeń

59 zł

E‑book

+ zeszyt ćwiczeń w PDF-ie

59 zł

Co znajdziesz w książce?

Kasia Brożek z Fundacji 3 Maliny o książce

Często zadawane pytania

Rzeczywiście w tym projekcie wspieram kobiety, ale dlatego, że nas prawie nie ma na crowdfundingowych szczytach. Gdyby sytuacja była odwrotna, to wspierałabym panów 🙂

Jednak to nie znaczy, że panowie nie znajdą w tej książce niczego dla siebie – wiem, że historie tam pokazane, czy kroki, którymi się dzielę Wam także pomagają zaplanować kampanię.

Sukces Twojej kampanii zależy od tak wielu rzeczy, że nie dam Ci gwarancji. Jestem jednak przekonana, że jeśli zastosujesz omówione przeze mnie kroki, to zmaksymalizujesz szansę na sukces. Moja kampania udowadnia, że da się! (Nawet gdy z zaskoczenia przychodzi kryzys.)

Książka „Kobieta z Tłumu. Zrealizuj kampanię crowdfundingową w 4 krokach.” to praktyczny przewodnik po realizacji kampanii finansowania społecznościowego. Pokazuję tam wypracowane przeze mnie kroki, które maksymalizują szansę na sukces kampanii. Pokazuję także kampanie kobiet, które zrealizowały skuteczne akcje i podzieliły się ze mną swoimi wnioskami i doświadczeniem.
Oczywiście.
Jeśli kupisz e‑book, to książkę dostaniesz od razu po zaksięgowaniu płatności. Wysyłki książek papierowych realizuję w poniedziałki, środy i piątki. 

# Kobieta z Tłumu

Aga Płoska 

Kontakt

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.